Dane dotyczące usług Hitachi Hadacrie Cm N58000bf

Hitachi Hadacrie Cm N58000bf to rozwiązanie w zakresie zarządzania danymi, które oferuje szeroki zakres funkcji. Kontroler N58000bf zapewnia szybkie i bezpieczne przechowywanie i odczytywanie danych dzięki wysoce wydajnym dyskom twardym, a także możliwości wysokiego wydajnościowego przetwarzania danych. Ponadto, Hadacrie Cm N58000bf oferuje prosty interfejs użytkownika, który pozwala na łatwe zarządzanie danymi. Oprócz tego, system zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez wbudowane zabezpieczenia, co zapobiega nieautoryzowanym dostępom i utracie danych. Wszystkie te cechy sprawiają, że Hadacrie Cm N58000bf jest idealnym rozwiązaniem dla zarządzania danymi.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług Hitachi Hadacrie Cm N58000bf

Dysk twardy Hitachi jest urządzenie nieulotnej pamięci dla danych cyfrowych, a wykorzystywane przez coraz więcej użytkowników komputerów. Natomiast jest dość wiarygodne, utraty danych z dysku twardego Hitachi jest nie żart. Wielu użytkowników komputera, w tym niektórych ekspertów zawsze wziąć pod uwagę, że straciłem dane na zawsze od "Usuń" lub polecenia "format" został wysłany. Rzeczywiście są one błędne.

Kiedy można usunąć lub sformatować dane na dysk twardy Hitachi, częścią dysk twardy Hitachi gdzie dane utracone wcześniej przejął jest oznaczony jako dostępny dla wprowadzania nowych danych, i stare dane staje się niewidzialna. Hense, stare dane nie poszedł od razu, i nadal istnieje duża szansa, aby pobrać je z poprawa koniuktury roztwór, o ile nie są one zastępowane przez nowe pliki.

Tak, pamiętam to ważna rzecz: zaprzestać używania dysku lub przynajmniej określonej partycji, gdzie stracił pliki, jeśli nadal chcesz dostać go z powrotem. Zastępowane wola zrobić twój dane trwale zniszczona.

Jak odzyskać skasowane, formatowany danych z dysków twardych Hitachi

Na samym początku, znaleźć dane poprawa koniuktury narzędzie ułatwiające pracę odzyskiwania. Ważne jest wybrać niezawodne i profesjonalne program, który naprawdę robi to, co mówi, lub utraconych danych naruszałoby używając go. Jeśli nie masz opcji, nadchodzi moim skromnym zalecenie: Wondershare Data Recovery lub Wondershare Data Recovery for Mac. Zarówno oprogramowania są 100% wiarygodne i można odzyskać prawie wszystkie dane z dysków twardych firmy Dell, w tym zdjęcia, wideo, audio, dokumenty, itp.

Pobierz bezpłatną wersję próbną programu poniżej i wziąć wolne spróbować!

Porady: Dawca zainstalować program na tej samej partycji gdzie straciłeś dane dotyczące unikania, zastępując go.

Następnie spróbuj ten Windows wersja od ten oprogramowanie do odzyskiwania danych Hitachi HDD razem. Jeśli jesteś użytkownikiem Mac, można użyć wersji Mac ten dane poprawa koniuktury oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego Hitachi w zupełnie tak samo jak po.

Krok 1. Wybierz tryb odzyskiwania: Kreator & standardowy tryb

Po uruchomieniu oprogramowania do odzyskiwania dysku twardego Hitachi, można uzyskać dwa tryby odzyskania nastêpuj¹co do wyboru: Kreator (jako domyślna) i standardowy tryb.

 

Zarówno z odzysku tryby są przyjazne i intuicyjne, a pracują tak samo jak każde inne, tylko wyświetlanie różnych. Dalej Idziemy dalej i skorzystanie z kreatora jako przykład.

Krok 2. Wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać od dysków twardych Hitachi.

Krok 3. Wybierz lokalizację pliku odzyskiwania zgodnie z opisem. com/images/utilities/data-recovery/external-removable-devices. jpg" alt="hitachi hdd recovery"/>

Step4. Włączyć głębokie skanowanie i Start, lub można pominąć, jeśli dysk nie jest sformatowany. com/images/utilities/data-recovery/scan-wizard. jpg" alt="recover files from hitachi hdd"/>

Step5. Podgląd i odzyskać utracone pliki z dysków twardych Hitachi. com/images/utilities/data-recovery/excel-file-recovery. jpg" alt="recover data from hitachi hard disk"/>

W wyniku skanowania wszystkie odzyskane pliki są wyświetlane i dobrze sklasyfikowane. Można wyświetlić podgląd i sprawdzanie wobec odzyskać je wszystkie za pomocą jednego kliknięcia. Pliki mogą być wyświetlane w podglądzie teraz: JPG, JP2, JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, HTML/HTM, ZIP i RAR.

Uwaga: Podczas odzyskiwania plików, nie zapisać je na tej samej partycji gdzie zgubiłeś je przed. Wybrać innej partycji lub dysku do ich przechowywania. Jeśli chcesz odzyskać pliki później po zakończeniu skanowania, pamiętaj, aby zapisać wynik skanowania i bezpośrednio można odzyskać je przez zaimportowanie go, zamiast rescan.

Pytania związane z produktem? Mówić bezpośrednio do działu obsługi >>

Waga

Szerokość łyżki podsiębiernej

Pojemność czerpaka

Produkty i usługi Hitachi EU

Pomaganie klientom w transformacji do ery internetu rzeczy

Stymulowanie innowacji społecznych

Dostarczanie produktów i usług odpowiadających na wyzwania społeczne

Dane dotyczące usług Hitachi Hadacrie Cm N58000bf

Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług Hitachi Hadacrie Cm N58000bf

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług Hitachi Hadacrie Cm N58000bf