Kurs szkoleniowy Ge Jbp64bb

Kurs szkoleniowy GE JBP64BB to szkolenie dla techników i inżynierów, które oferuje firma General Electric. Jest to kurs z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w zakładach przemysłowych, który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony pracownikom, klientom i otoczeniu. Kurs obejmuje wiedzę z zakresu zarządzania bezpieczeństwem, odpowiedzialności, sterowania i nadzoru pracowników, wytycznych bezpieczeństwa i procedur, a także wiedzę dotyczącą projektowania instalacji, konserwacji i naprawy urządzeń. Kurs szkoleniowy GE JBP64BB ma na celu wyposażenie techników i inżynierów w wiedzę i umiejętności, które pozwolą im skutecznie planować, wdrażać i kontrolować programy bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w zakładach przemysłowych.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Ge Jbp64bb

Nasze usługi

Globalne szkolenia

Usługi IBM Training są oferowane w ponad 170 krajach i obejmują zaawansowane szkolenia o autoryzowanej treści, realizowane przez wykwalifikowanych partnerów IBM.

Kierowane ścieżki edukacyjne

Specjalnie prowadzone ścieżki edukacyjne pozwalają podnieść swój poziom kwalifikacji w zakresie wybranej technologii IBM lub stanowiska.

Nagrody

Program IBM Badging & Certification pozwala zyskać widome oznaki posiadanej wiedzy i fachowości i zyskać status cennego zasobu dla klientów i współpracowników. wss/zz-en? pageType=page&c=a0002173">Imprezy szkoleniowe IBM

Ponad 30 imprez na całym świecie daje okazję do osobistego spotkania z czołowymi publicystami i ekspertami. wss/zz-en? pageType=page&c=a0003096">Dowiedz się więcej

Nie wiesz, od czego zacząć? Obejrzyj przegląd edukacyjny, poznaj rady ekspertów i przejrzyj zasoby specjalistyczne.

Analytics

W ramach strategii kognitywnej organizacje mogą diametralnie zmienić oblicze swojego biznesu. System IBM Analytics dzięki danym pozwala odpowiedzieć na ciężkie pytania, odkryć prawidłowości, rozwiązać problemy i wesprzeć przełomowe pomysły.

Przeglądaj Analytics

Cloud

W pakiecie IBM Cloud klienci otrzymują najbardziej zaawansowany zestaw narzędzi do kognitywnej analizy danych Watson. Obejmuje on usługi kognitywne wbudowane w nasz katalog Bluemix oraz nowe, surowe źródła danych o nietypowej strukturze, jak Twitter i Weather Company. wss/zz-en? pageType=page&c=O602980X82373O75">Przeglądaj Cloud

Commerce

Pakiet IBM Commerce daje do ręki szefom firm najdoskonalsze rozwiązania na rynku i korpus dogłębnej wiedzy eksperckiej, pozwalając lepiej zintegrować obsługę klienta w całym cyklu transakcji internetowych. wss/zz-en? pageType=page&c=M282332H56684R61">Przeglądaj Commerce

Mobile

Pakiet IBM Mobile obejmuje oprogramowanie i usługi wspomagające ekspansję na platformy mobilne, w tym narzędzia komunikacyjne, zabezpieczające, administracyjne i deweloperskie dla sieci, infrastruktur i aplikacji komórkowych. wss/zz-en? pageType=page&c=S921477Y16151E06">Przeglądaj Mobile

Security

Produkty i usługi zabezpieczające mogą realizować kompleksowe wykrywanie i neutralizowanie zaawansowanych zagrożeń w sieci. wss/zz-en? pageType=page&c=A063449R59905F56">Przeglądaj Security

Systems

IBM Systems to infrastruktura informatyczna gwarantująca wysoką jakość i dostępność usług w kontekście operacji o krytycznym znaczeniu. wss/zz-en? pageType=page&c=E544499G64429L72">Przeglądaj Systems

Watson

IBM Watson to technologia bazująca na przetwarzaniu języka naturalnego i uczeniu maszynowym, pozwalająca wnioskować na podstawie dużych ilości danych bez struktury. Poznaj metody analizy kognitywnej i przekonaj się, jak narzędzia Watson interpretują ludzki język, podejmują decyzje i opracowują wnioski. wss/zz-en? pageType=page&c=M869056M01071P06">Przeglądaj Watson

NOWOŚĆ : Studiuj gemmologię online

Kursy gemmologii online

Ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony naszych studentów, którzy nie mogą podróżować od marca 2020 r., Obecnie można studiować online.

Używamy innego oprogramowania do nauczania z systemem wielokamerowym: Google Meet, Zoom, Skype… Możemy użyć dowolnego innego oprogramowania zgodnie z Twoimi preferencjami.

Co to jest gemologia?

Gemologia to nauka o materiałach z kamieni szlachetnych i wyspecjalizowana gałąź starszej gałęzi mineralogii naukowej. Badanie gemologii obejmuje wszystkie techniczne aspekty kamieni szlachetnych i materiałów, z których pochodzą.

Ich właściwości chemiczne, fizyczne i optyczne, techniki stosowane do produkcji imitacji i syntetyków kamieni szlachetnych, cięcie i polerowanie kamieni szlachetnych, a co ważniejsze metody i instrumenty stosowane w kursie gemmologii do identyfikacji, klasyfikacji i oceny kamieni szlachetnych.

Termin „materiał na klejnoty” obejmuje olbrzymi zakres możliwości. Większość materiałów z kamieni szlachetnych to minerały, ale z około 3000 minerałów znanych człowiekowi, tylko około 70 rodzin / 500 kamieni uważa się za posiadające cechy przypisywane tej specjalnej kategorii zwanej kamieniami szlachetnymi.

UCZYMY GEMOLOGII W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB FRANCUSKIM

*Ceny dotyczą tylko ilości osób z własnej rezerwacji.

*Rezerwacja z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Proszę skontaktuj się z nami Do rezerwacji.

Poziom początkujący

Wymaganie

Do nauki online potrzebujesz tylko aparatu w domu. (komputer, smartfon lub tablet)

1 uczeń: 200$

2 do 4 studentów: 120 $ za studenta

5 studentów +: 100 $ na studenta

1 uczeń: 350$

2 do 4 studentów: 210 $ za studenta

5 studentów +: 175 $ na studenta

1 uczeń: 800$

2 do 4 studentów: 480 $ za studenta

5 studentów +: 400 $ na studenta

Czego można się spodziewać po kursie gemologii dla początkujących?

Jak nie wpaść w pułapkę sprzedawców fałszywych kamieni?
Jak rozpoznać naturalne kamienie szlachetne, syntetyki i zabiegi?
Jak oszacować jakość i cenę?
Podczas tego kursu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Opuść klasę, lepiej rozumiejąc, skąd pochodzą kamienie szlachetne i jak skutecznie identyfikować ich różne aspekty.

Poziom zaawansowany

Wymaganie

Musisz mieć w domu własne narzędzia do gemmologii + próbki kamieni szlachetnych do nauki online.

Opcje:

– Możemy dostarczyć próbki kamienia (za dopłatą)

– Możemy dostarczyć Państwu narzędzia laboratoryjne (za dopłatą)

5 studentów +: 400 $ na studenta

1 uczeń: 1, 500$

2 do 4 studentów: 900 $ za studenta

5 studentów +: 750 $ na studenta

1 uczeń: 2, 500$

2 do 4 studentów: 1, 500 $ za studenta

5 studentów +: 1, 250 $ na studenta

Poziom ekspercki

Tematy:

4 kursy Cs GIA

- Kolor
- Jasność
- Ciąć
- Waga w karatach

Oplata

– Karta kredytowa przez PayPal.
– Międzynarodowy przelew bankowy.
– Western Union.

Certyfikat

Na zakończenie każdego kursu otrzymasz certyfikat.

Prosimy o kontakt w celu rezerwacji, szczegółów lub zajęć na zamówienie.

Zaświadczenie

PROFESOR dr MOHAMED MOHAMED TOLBA SAID ukończył kurs gemmologiczny. 1 dzień (6 godzin) „15 kwietnia 2015 roku spędziłem bardzo ciekawy i ekscytujący dzień, ucząc się intensywnego kursu gemologicznego w Gemological Institute w Kambodży. Pan Jean-Philippe był moim nauczycielem przez 6 godzin nauki, jest profesjonalistą w gemmologii. Uważam, że Gemological Institute of Cambodia to właściwe miejsce, aby uzyskać więcej wiedzy na temat gemologii i kamieni szlachetnych ”.
Pan SERGIO (z Włoch) i Pani WIRIYA (z Tajlandii) ukończyli szkolenie z gemmologii. Pół dnia (3 godziny) »Philippe il proprietario è una persona molto Compete e Professionale nel campo della gemmologia, noi abbiamo fatto un corso di mezza giornata in cui ci ha introdotto nel mondo delle gemme. ha una showroom notevole di gemme autentiche cambogiane e non… insomma se volete comprare rubini e zaffiri veri birmani recatevi da Philippe był nr 1 w Siem Reap. Inoltre se volte ”- 5 maja 2015 rPan CARL (z Anglii) i Pani AGYNESS (z Chin) ukończyli szkolenie z gemmologii. 1 dzień (6 godzin) 30 lipca 2015 rPan Toh Hock An (z Tajwanu) ukończył kurs gemmologiczny. Pół dnia (3 godziny) 15 sierpnia 2015Mistrz Hanz Cua (z Filipin) ukończył kurs gemmologiczny. Pół dnia (3 godziny) 15 października 2015Pani Ramya Ponnada i Pan Krishna Kanth Ponnada (z Indii) ukończyli kurs gemmologiczny. Pół dnia (3 godziny) 12 listopada 2015 r Pan Sonny Rodriguez i pani Tiffany Rodriguez (z Filipin) ukończyli kurs gemmologiczny. Pół dnia (3 godziny)„Jeśli potrzebujesz gwarantowanych kamieni szlachetnych, idź tutaj” - szukałem odpowiedzi na temat kamieni szlachetnych sprzedawanych na starym rynku i to miejsce dostarczyło mi wszystkich informacji, których potrzebowałem, aby poznać autentyczność klejnotów. Najwyraźniej większość sklepów z klejnotami na rynku sprzedaje fałszywe.
Zapisałem się na 3-godzinne warsztaty i zdecydowanie poszerzyło to moją wiedzę o kamieniach szlachetnych. Później dali mi certyfikat i to były naprawdę godne 3 godziny. Pan Jean jest prawdziwym pasjonatem klejnotów. Sprawdź ich stronę internetową, skontaktuj się z nimi, a zamówią tuk-tuk, który odbierze Cię z hotelu. W każdym razie nie jesteś zainteresowany badaniem klejnotów, po prostu odwiedź i zobacz, jakie kamienie szlachetne ma w sprzedaży - 12 listopada 2015 r.
Pan Thorstein i Pan Widar (z Norwegii) ukończyli kurs gemmologiczny. Pół dnia (3 godziny) 16 listopada 2015 rTom i Kristin (z USA) oraz Norma i Trevor (z Kanady) ukończyli szkolenie z gemmologii. Listopad 22, 2015Konstantin i Silviya (z Bułgarii). Listopad 28, 2015Miles, lipiec, Rosie, Tilly & Celeste (z Anglii). 22 grudnia 2015 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-leehuiyun. jpg" alt="Studiować Lee Hui Yun"/>Pani Lee Hui Yun (z Singapuru). 23 grudnia 2015 r. agency/wp-content/uploads/2015/12/study-annick-400x250. jpg" alt="Certyfikat uczeń"/>Annick & Maxim (z Australii). 28 grudnia 2015 r. agency/wp-content/uploads/2015/12/study-ancheta. jpg" alt="Certyfikat uczeń"/>Jasmine, Bruce & Allan (z Filipin). 29 grudnia 2015 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemmology. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemmology-300x188. jpg" alt="Badanie gemmology" srcset="https://gem. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Ann i Mary 8 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2016/01/study-gemology. agency/wp-content/uploads/2016/01/study-gemology-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Marc & Lani, z Los Angeles, Kalifornia, USA 10 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology. jpg" alt="Badanie gemology"/>Pani Ruth, z Indonezji 12 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2016/01/study-gemology-1. jpg" alt="Co to jest gemologia? "/>Panie Jeff, z USA 13 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2016/01/study-gemology-2. agency/wp-content/uploads/2016/01/study-gemology-2-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Joshua & Michael z USA 20 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-2. jpg" alt="badanie gemologii 2"/>Stephanie & Mason z Hongkongu 21 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-1. jpg" alt="Badanie gemology"/>Gary, Diane & Barb z USA 21 stycznia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gem-class. agency/wp-content/uploads/2015/04/gem-class-300x188. jpg" alt="Klasa gemology" srcset="https://gem. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Anna i Diana z Rosji 4 lutego 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-1. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-1-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Sok heng, Pui San, Chiew Sum & Sing Kwan z Malezji „Niesamowita wizyta - ciekawa i otwierająca oczy” - świetne miejsce do odwiedzenia! Wzięliśmy 1-godzinną lekcję, która okazała się nieco dłuższa ze względu na ogromną ilość wiedzy, którą podzielił się Jean. Jean był świetny nie tylko w wyjaśnianiu różnych rodzajów kamieni, ale był także świetny w ożywianiu ich w kontekście kambodżańskim, a także w bardzo fajnych historiach. Również świetne demonstracje w laboratorium, w których można zobaczyć różne rodzaje klejnotów i spróbować dowiedzieć się, który z nich jest prawdziwy, poddany obróbce lub syntetyczny! Istnieje również duży wybór lokalnych kambodżańskich klejnotów, które można kupić po bardzo rozsądnych cenach po lekcji. Dużo się nauczyłem, dobrze się bawiłem i wyszedł z ładnym kambodżańskim klejnotem i nowym uznaniem dla gemologii! - 5 lutego 2016 rNikolas, Christodoulos & Despoina z Grecji 7 lutego 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-4. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-4-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Pani Katarzyna, z Hiszpanii, zakończył szkolenie w gemmologii. 10 lutego 2016 r. Naho z Japonii i William z Wielkiej Brytanii ukończyli kurs gemmologiczny. 15 lutego 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-6. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-6-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Philip, z Anglii, ukończył szkolenie w gemmologii. 19 lutego 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/studygemology-2. agency/wp-content/uploads/2015/04/studygemology-2-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Knud-Erik, Dorte & Dorthe z Danii ukończyli kurs z zakresu gemmologii. 20 lutego 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-7. jpg" alt="Badanie gemology"/>Pani Jerica, z USA, ukończył szkolenie w gemmologii. 4 marca 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-8. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-8-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Pani Lena, z Ukrainy, zakończyła szkolenie w gemmologii. Odwiedziłem instytut, aby dowiedzieć się więcej o kambodżańskich kamieniach. Powinienem powiedzieć, że to miejsce jest dobrze zrobione dla wszystkich - gości, przewodników, profesjonalistów, kupujących. Tutaj możesz zobaczyć i „doświadczyć” wszystkich kamieni świata. Informacja jest jasna, atmosfera cudowna. Bardzo dziękuję Philippe'owi za miłą lekcję - 14 marca 2016Javier & Andrea z Anglii ukończyli szkolenie z gemmologii. 24 marca 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-10. jpg" alt="Badanie gemology"/>Tanya, Sebastian i Scott ukończyli szkolenie z gemmologii. Zabraliśmy naszego 8-letniego syna na godzinny kurs, ponieważ bardzo interesował się klejnotami, skałami i kryształami. Jeanne-Pierre spędziła znacznie więcej niż wyznaczoną godzinę i była niezwykle kompetentna i entuzjastyczna w temacie gemmologii. Nasz syn bardzo podobał się kursowi, podobnie jak my, zwłaszcza sesja w laboratorium, identyfikacja różnych klejnotów pod mikroskopem. Był zachwycony, że wyjechał z certyfikatem, a także z kamieniem Praseolite. Dziękuję Ci. - 29 marca 2016 rSangita i Daniel z Anglii ukończyli szkolenie z zakresu gemmologii 3 kwietnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-12. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-12-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Hilary & Ian z Australii ukończyli kurs z zakresu gemmologii. 4 kwietnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-13. jpg" alt="Badanie gemology"/>Maria i Joanna z Filipin ukończyły kurs gemmologii z zakresu gemmologii. Ukończył półdniowy kurs w instytucie gemologicznym. To było bardzo pouczające! Po tym kursie mamy zdecydowanie 100% większą pewność co do oceny kamieni szlachetnych. - 8 kwietnia 2016 rO'Malley Family z USA po kursie Gemology. 14 kwietnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-15. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-15-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Silvester & Silvia z Australii ukończyli szkolenie z gemmologii. 12 maja 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-16. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-16-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Pani Akemi, z Japonii, zakończyła szkolenie w gemmologii. 15 maja 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-17. jpg" alt="Badanie gemology"/>Julius, Marieflor, Sandrine, Coleen & Cedric z Filipin ukończyli kurs z zakresu gemmologii. 29 maja 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology2. jpg" alt="średnia gemologii"/>Mama. Luz z Filipin i Gordon z Wielkiej Brytanii ukończyli kurs gemmologii w gemmologii. 31 maja 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-18. jpg" alt="Badanie gemology"/>Katie, Edwardo, Jennifer i Jeffrey z USA ukończyli szkolenie z gemmologii. 16 czerwca 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemstone-class. jpg" alt="Klasa kamień"/>Jamie & Ellie z USA ukończyli szkolenie z gemmologii. 18 lipca 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-19. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-19-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Pauline & Ronan z Francji ukończyli kurs gemmologiczny. 1 sierpnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-2. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-2-300x188. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Sue, Maureen & Bruce z USA ukończyli szkolenie z gemmologii. 11 sierpnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-4. jpg" alt="Klasa gemology"/>Anne i Olivier z Francji ukończyli kurs gemmologii z zakresu gemmologii. 18 sierpnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-3. jpg" alt="Badanie gemology"/>Max & Hester z USA ukończyła szkolenie z gemmologii. 19 sierpnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/gemology-class-5. jpg" alt="warsztaty gemology"/>Carrie & Martijn z Australii ukończyła kurs gemmologiczny. 20 sierpnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/studygemology-1. agency/wp-content/uploads/2015/04/studygemology-1-300x188. jpg" alt="studygemologia 1" srcset="https://gem. jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px"/>Katherine, z Australii, ukończył szkolenie w gemmologii. 8 września 2016 rAllesha & Ross z USA ukończyła kurs gemmologii z zakresu gemmologii. 10 września 2016 rMr. Thiery z Francji, ukończył szkolenie jednego tygodnia (30 godzin) w gemmologii. 26-30 września 2016 rAli & Joe ukończyli kurs z zakresu gemmologii. 20 października 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/young-student. jpg" alt="młody student"/>Lenny, nasz najmłodszy student z Francji, ukończył szkolenie w gemmologii. 21 października 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-20. jpg" alt="badanie gemologii 20"/>Steven & Jene z USA ukończyli kurs gemmologiczny. 5 grudnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-22. jpg" alt="badanie gemologii 22"/>Fiona & Shah z Anglii ukończyła kurs gemmologii z zakresu gemmologii. 9 grudnia 2016 r. agency/wp-content/uploads/2015/04/study-gemology-21. jpg" alt="badanie gemologii 21"/> Aislinn & Dominique z Hongkongu. 12 grudnia 2016 r.

Kursy gemmologii online za darmo

Jeśli szukasz bezpłatnych kursów gemmologii online, możesz przestudiować każdy kamień wraz z jego specyfikacją w naszej kolekcji kamieni szlachetnych. Uzyskasz odpowiedzi na większość swoich pytań. Ale nic nie zastąpi lekcji z nauczycielem.

Działalność Ośrodka Szkoleniowego

Polska Izba Systemów Alarmowych powołała i zorganizowała w 2001 roku własny Ośrodek Szkoleniowy, który został wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, jako placówka kształcenia ustawicznego pod numerem ewidencyjnym 1232 K, funkcjonująca na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty.

Ośrodek Szkoleniowy PISA (OS PISA) posiada również wpis do rejestru jednostek szkolących prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2. 14/00482/2005.

Ośrodek Szkoleniowy PISA to pierwsza w Polsce placówka kształcenia zawodowego działająca w strukturach organizacji samorządowej branży security.

Nadzór merytoryczny nad działalnością OS PISA sprawuje Rada Programowa.

Kształcenie w OS PISA podporządkowane jest układowi stopniowania. Poszczególne kursy traktowane są jako kolejne stopnie jednego i zwartego systemu kształcenia, poczynając od kursu podstawowego dla instalatorów, a kończąc na kursach wysoce specjalizowanych dla ekspertów i doradców, obejmujących tematykę z zakresu wiedzy zawodowej na najwyższym poziomie.

Działalność dydaktyczna ukierunkowana jest na aktualne i rzeczywiste potrzeby gospodarcze środowiska zawodowego.
Kursy organizowane przez Ośrodek Szkoleniowy PISA adresowane są do przedsiębiorców działających w branży i ich pracowników oraz do profesjonalnych użytkowników zabezpieczeń technicznych i osób odpowiedzialnych za stan technicznego zabezpieczenia obszarów, obiektów i urządzeń objętych ochroną.

Absolwenci kursów otrzymują dokumenty wystawiane bezterminowo:
– zaświadczenie o ukończeniu kursu, zgodnie z wymaganiami MEN,
– dyplom Ośrodka Szkoleniowego PISA.

 W Ośrodku Szkoleniowym PISA umiejętności zawodowe nabyło ponad 6500 pracowników firm branży zabezpieczeń technicznych, przedstawicieli urzędów i instytucji centralnych, wojska, policji, banków, instytucji finansowych, telekomunikacji, poczty, elektrowni, kopalń, elektrociepłowni, towarzystw ubezpieczeniowych, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej i innych przedsiębiorstw ważnych dla gospodarki Państwa.

Kurs szkoleniowy Ge Jbp64bb

Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Ge Jbp64bb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Ge Jbp64bb