Bosch CC ESV146 to nowoczesny system do automatyzacji produkcji, który oferuje szeroki wybór podstawowych operacji, takich jak cięcie laserowe, gięcie, spawanie, skrawanie, nitowanie i szlifowanie. System oferuje maksymalną wydajność i jakość w zakresie wszystkich operacji przy użyciu zaawansowanego oprogramowania przemysłowego. Zintegrowane narzędzia zarządzania produkcją i programowania maszyn pozwalają użytkownikom na łatwą konfigurację i optymalizację maszyny, a także na tworzenie wielu różnych części w krótkim czasie. System jest łatwy w obsłudze i można go skonfigurować w celu wykonania wybranych operacji, a także dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika.
Ostatnia aktualizacja: Podstawowe operacje Bosch Cc Esv146
Podstawowe operacje i szycie [Instrukcje wideo]
Instrukcje wideo dotyczące podstawowych operacji i szycia.
Kliknij obraz, aby odtworzyć instrukcje wideo. * Filmy są przesyłane z serwisu YouTube. (Otwieranie nowego okna. )1 | 2 | Przygotowanie maszyny do szycia | Nawijanie szpulki dolnej i układanie nici dolnej |
---|
- Produkt lub elementy przedstawione na tym filmie mogą się różnić od użytkowanych. Zawartość filmu może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Istnieje możliwość zmiany ustawień napisów wyświetlanych w filmie w serwisie YouTube, klikając opcję (Napisy).
Powiązane modele
J14, J17, KD144, KE14, X14
Opinie dotyczące treści
Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.Użycie SQL Oracle opiera się na skonfigurowaniu serwera bazodanowego1 to zostało już za nas zrobione przez służby techniczne UŚ. Utworzenia połączenia pomiędzy serwerem, a naszą aplikacją narzędziową 2zagadnienie omówione w temacie: sql-wedlug-oracle. Wysłaniu do serwera sekwencji rozkazów charakteryzujących nasze potrzeby i otrzymaniu odpowiedzi serwera 3zagadnienie omówione w temacie: sql-wedlug-oracle.
Jest rzeczą logiczną, że aby pracować na bazie danych… musimy wpierw ją stworzyć. Ta czynność opiera się na poleceniu należącym do kategorii DDL4Data Definition language czyli CREATE.
Ćwiczenie 1: Utwórz tabelę o nazwie FIRMA zawierającą kolumny: ID_PRACOWNIKA klucz główny typ numeric, IMIE char(30), NAZWISKO char(60), STANOWISKO char(60), ZAROBEK numeric, DZIAL char(30)
Mając już stworzoną tabelę w naszej bazie danych dodajmy pierwsze wpisy używając polecenia kategorii DML5Data Modification Language
Ćwiczenie 2: Wypełnij pierwszy wiersz tabeli korzystając z danych: id:7369 prezes Stanisław Kowalski 10800 nie wstawiając żadnej wartości w pole DZIAL.
Zdając sobie sprawę z faktu, że nie umieściliśmy wszystkich koniecznych kolumn w naszej tabeli wróćmy do jej definicji i ją zmodyfikujmy dodając kolumnę za pomocą polecenia z kategorii DDL.
Ćwiczenie 3: Dodaj do tabeli FIRMA kolumnę MIASTO char(30)
Wiedząc, że wpisaliśmy już nasze pierwsze dane do tablicy wyświetlmy je korzystając z polecenia kategorii DQL6Data Query Language.
Ćwiczenie 4: Wyświetl zawartość tabeli FIRMA.
Ćwiczenie 5: Wypełnij wartość w kolumnie DZIAL wstawiając KADRY dla wiersza w którym ID_PRACOWNIKA=7369
Ćwiczenie 6. Zmień nazwę kolumny MIASTO na LOKALIZACJA
Ćwiczenie 7. Zmień typ danych w kolumnie ZAROBEK z integer na float
Ćwiczenie 8. Usuń kolumny LOKALIZACJA i DZIAL
Ćwiczenie 9. Do tabeli FIRMA wstaw kolumnę NR_DZIALU integer
Ćwiczenie 10. Wstaw wartość 20 w kolumnie NR_DZIALU, dla wiersza w którym ID_PRACOWNIKA=7369
Ćwiczenie 11. Utwórz tabelę DZIAL zawierającą kolumny: NR_DZIALU – klucz główny integer, oraz NAZWA_DZIALU char(50), LOKALIZACJA char(50)
Ćwiczenie 12. Usuń wszystkie wiersze z tabeli FIRMA
Ćwiczenie 13. Zmień nazwę tabeli FIRMA na PRACOWNICY
Ćwiczenie 14. Dodaj do tabeli Pracownicy powiązanie z tabelą DZIAL w postaci klucza obcego
Ćwiczenie 15. Wypełnij tabele DZIAL
Ćwiczenie 16. Wyświetl zawartość tabeli DZIAL
Ćwiczenie 17. Wypełnij tabele PRACOWNICY
Ćwiczenie 18. Wyświetl zawartość tabeli PRACOWNICY
Uzupełnienie danych: Po przeprowadzeniu wyżej wymienionych ćwiczeń utrwalmy je realizując zadanie utworzenia struktur analogicznych do przedstawionych poniżej danych.