Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag

Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag to oficjalny dokument poświęcony konfiguracji i obsłudze bezprzewodowego punktu dostępowego Cisco Air Ap1232ag. Jest to wersja zaawansowana opcja manualna dla użytkowników, którzy muszą zarządzać większą liczbą urządzeń bezprzewodowych i chcą uzyskać pełną kontrolę nad ich konfiguracją. Rozszerzony podręcznik użytkownika zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania i zarządzania siecią bezprzewodową, w tym instrukcje dotyczące konfiguracji sieci, konfiguracji szyfrowania i autentykacji oraz zarządzania bezprzewodowymi punktami dostępu. Ponadto zawiera również informacje o zabezpieczeniach sieci i monitorowaniu jej działania.

Ostatnia aktualizacja: Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag

Opis sprzedawanego produktu:

ACCESS POINT CISCO AIR-AP1232AG-E-K9

Bezprzewodowy punkt dostępowy Cisco Aironet 1232AG 802. 11a / b / g zapewnia wszechstronność, wysoką pojemność, bezpieczeństwo i funkcje klasy korporacyjnej wymagane przez klientów sieci WLAN. Został zaprojektowany specjalnie dla wymagających środowisk RF, takich jak fabryki, magazyny i duże sklepy detaliczne, które wymagają wszechstronności anteny związanej z antenami połączonymi, wytrzymałej metalowej obudowy i szerokiego zakresu temperatur pracy. Rozszerza bezpieczeństwo, skalowalność, niezawodność, łatwość wdrażania i łatwość zarządzania dostępne w sieciach przewodowych na infrastrukturę bezprzewodową.

ANTENY ZEWNĘTRZNE ODKRĘCANE

1 x port ETHERNET

1 x port Console

Pamięć:

  • 16 MB pamięci RAM
  • 8 MB pamięci Flash
  • Obsługa 802. 1X, w tym Cisco LEAP, EAP-Flexible Authentication via Secure Tunneling (EAP-FAST), Protected EAP- Generic Token Card (PEAP-GTC), PEAP-Microsoft Challenge Authentication Protocol Version 2 (PEAP-MSCHAPv2), EAP-Transport Layer Security (EAP-TLS), EAP-Tunneled TLS (EAP-TTLS) i EAP-Subscriber Identity Module (EAP-SIM) w celu zapewnienia wzajemnego uwierzytelnienia i dynamicznych kluczy szyfrowania dla poszczególnych użytkowników i sesji (WPA i WPA2)
  • Adres MAC i standardowe mechanizmy uwierzytelniania 802. 11
  • brak anten, zasilacza

Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Nr dopuszczenia:988/1/2019
Autorzy:Wojciech Babiański, Lech Chańko, Jerzy Janowicz, Dorota Ponczek, Karolina Wej

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego i rozszerzonego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne, uwzględniając potrzeby i możliwości absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu.

  • Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.
  • Przypomnienie w toku lekcji treści ze szkoły podstawowej pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji. Nawiązania do sytuacji bliskim uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze.
  • Pokazanie kilku metod rozwiązania tego samego zadania na stronach Sposób na zadanie pozwala uczniom porównać i zapamiętać, że każde zadanie można rozwiązać kilkoma metodami.
  • Zestawy zadań Przed obowiązkową maturą z matematyki i Przed maturą z matematyki po każdym dziale pozwalają na kształcenie na poziomie rozszerzonym umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego i systematyczne przygotowywanie się do egzaminu maturalnego już od klasy 1.

Podręcznik użytkownika

TytułOpisData wydania
(Wersja)Plik
(Rozmiar)

Podstawowy Podręcznik Użytkownika

10/05/2012
(0)
Pobierz
(4. 36MB)

Rozszerzony Podręcznik Użytkownika

Pobierz
(1. 81MB)

Instrukcja oprogramowania

09/05/2012
(0)
Pobierz
(5. 63MB)

Podręcznik Instalacji

Przewodnik Bezpieczeństwa Produktu

18/05/2012
(0)

Podręcznik szybkiej obsługi

Instrukcja obsługi dla sieci

Instrukcja obsługi dla sieci

Przewodnik Sieciowy

Pobierz
(0. 52MB)

Przewodnik funkcji dodatkowych

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Urządzenia Apple
(Angielski)

29/09/2016
(B)
Pobierz
(2. 15MB)

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™
(Angielski)

23/06/2015
(A)

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™ (HTML)
(Angielski)

Widok
(-)

Brother Image Viewer Guide for Android™
(Angielski)

Dokumenty prawne

Deklaracja zgodności

08/07/2013
(3)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag

Bezpośredni link do pobrania Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozszerzony podręcznik użytkownika Cisco Air Ap1232ag