Schematy Asus Ve248q

Asus Ve248q to 24-calowy monitor LCD o rozdzielczości 1920x1080, a także wysokim współczynniku kontrastu i czasie reakcji 5 ms. Wyposażony jest w interfejs DVI, który zapewnia wyraźne i wyraźne obrazy, a także wyświetlanie obrazu w trybie wielokrotnego okna. Monitor ten ma również technologię Splendid Video Intelligence, która pozwala użytkownikowi wybrać optymalne ustawienia w zależności od przeglądanego materiału. Ponadto, monitor posiada również funkcję QuickFit, która pozwala użytkownikom na szybkie i łatwe dostosowanie obrazu do ich potrzeb. Monitor jest również wyposażony w zintegrowane głośniki, które zapewniają lepszy dźwięk niż standardowe głośniki komputerowe. Jest to doskonały wybór dla osób szukających wysokiej jakości wyświetlacza LCD o przystępnej cenie.

Ostatnia aktualizacja: Schematy Asus Ve248q

Doskonała płynność obrazu

Podwójna częstotliwość odświeżania 144Hz i czas reakcji 1ms

  • Szybki monitor do gier ASUS VG248QE skraca czas od zrenderowania klatkido wyświetlenia jej na ekranie. Niskie opóźnienie monitora daje graczowimożliwość poprawienia swego czasu reakcji w grze.
  • Częstotliwość odświeżania 144 Hz przyspiesza liczbę wyświetlanych klatekna sekundę, zapewniając ultrapłynny ruch animacji*.
  • Czas reakcji został też obniżony do 1 ms, by wyeliminować smużenie przezkontrolę poziomów napięcia podczas sterowania ciekłymi kryształamii w efekcie zapewnić płynne i czyste odtwarzanie wideo.

 Sceny powolnego ruchu przy częstotliwości odświeżania 144 Hz
Ultrapłynny ruch dzięki technologii Trace Free II (144 Hz + 1ms)

 Sceny powolnego ruchu przy częstotliwości odświeżania 60 Hz
Rozmyty obraz bez technologii Trace Free II

*By włączyć funkcję 144 Hz (w trybie 2D), wymagane jest użycie gniazdaDisplayPort (albo dwukanałowego DVI) oraz odpowiedniej karty graficznejz najnowszym sterownikiem. W celu uzyskania dodatkowych informacji należyskontaktować się z obsługą techniczną producenta karty graficznej.

Konwencjonalne monitory LCD 60 Hz wykazują bardzo silne rozmycie ruchui może to być problematyczne w grach z szybką akcją. Szybkie monitory dogier ASUS VG248QE 144 Hz zmniejszają ten niepożądany efekt o połowę, czegorezultatem jest zauważalna różnica: naturalny ruch i ostre konturyw grach z błyskawicznymi zmianami obrazu.

Żywy obraz podświetlany diodami LED

Kontrast 80, 000, 000:1 dzięki ASUS Smart Contrast Ratio

Dynamicznie dostosowuje kontrast poprzez regulację podświetlenia w celuuzyskania możliwie najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli, zapewniającżywy, realistyczny obraz.

Obsługa Full HD 1080p

Wejdź w widowiskowy świat kolorów dzięki obsłudze Full HD 1080p (1920x1080).

Technologia SPLENDID™ Video Intelligence

Ekskluzywna technologia Splendid Video Intelligence Technology optymalizujewydajność i wierność obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrasti ostrość. 6 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocnywidok, sRGB oraz tryb standardowy) można przestawiać za pomocą klawiszadostępu.

Konstrukcja przyjazna graczom

Podobnie jak większość monitorów firmy ASUS, VG248QE posiada ergonomicznydesign z możliwością regulacji obrotu, kąta nachylenia, osi i wysokości.

Jeśli mowa o projektowaniu, ASUS zawsze tworzy z myślą o klientach —ASUS VG248QE został wyposażony w stosowany wyłącznie przez ASUS-a przyciskGamePlus(Zgłoszony wniosek patentowy) z funkcjami celownika i minutnika.Gamers can select four different aimpoint types to suit the gaming environment;while the latter keeps players aware of the elapsed time in real-time strategygames. Te narzędzia umożliwiają graczom ćwiczenie i podwyższanie umiejętnościw grach. com/websites/global/products/2HXZjR1YHYisBKrM/game_1. jpg"/>

Jedyną w swoim rodzaju funkcję GamePlus od ASUS-a można włączyć przyciskiem

Bogate opcje łączności i głośnik stereo zwiększają możliwości korzystania z multimediów

VG248QE jest zgodny z zestawem NVIDIA 3D Vision® 2 Kit** podłączanymprzez DisplayPort i dwukanałowe DVI, dając możliwość użycia trzech ekranówFull HD do uzyskania niesamowitych wrażeń w grach 3D. Gniazda DisplayPort,HDMI i Dual-link DVI-D zapewniają szerokie możliwości łączności i wysokąkompatybilność z wieloma urządzeniami multimedialnymi, w tym odtwarzaczamidysków Blu-ray lub konsolami do gier, a wbudowane głośniki stereoo mocy 2 W dodatkowo polepszają wciągające wrażenia podczas korzystaniaz domowej rozrywki. com/websites/global/products/2HXZjR1YHYisBKrM/io_port. jpg"/>

Bezkompromisowy obraz 3D

VG248QE jest zgodny z zestawem NVIDIA 3D Vision® 2 Kit**. Dziękitechnologii okularów NVIDIA® 3D Vision™ 2 błyskawicznieprzenosi Cię w inny wymiar, przekształcając wszystkie gry i filmy w 3D.Ponadto, za sprawą najnowszej technologii NVIDIA® 3D LightBoost™w trybie 3D użytkownicy mogą cieszyć się dwukrotnie wyższą jasnością niżw tradycyjnej technologii 3D, przy czym pobór energii w ogólenie wzrasta..** Aby cieszyć się głębią doznań 3D, należy nabyć dodatkowy zestaw NVIDIA 3D Vision® 2 Kit. Więcej informacji pod adresem http://store. com/

Schematy Asus Ve248q

Bezpośredni link do pobrania Schematy Asus Ve248q

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Schematy Asus Ve248q