Specyfikacja części Funkcja Frigidaire 318205120

Specyfikacja części Frigidaire 318205120 jest częścią zamiennego sterownika grzewczego. Jest to część wymienna do wszystkich modeli grzewczych Frigidaire i może być stosowana w różnych konfiguracjach. Specyfikacja części Frigidaire 318205120 zawiera szczegóły dotyczące jej wymiarów, materiałów, działania i innych ważnych funkcji. W skład zestawu wchodzą również instrukcje dotyczące instalacji i konserwacji, aby zapewnić jej prawidłowe działanie.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja części Funkcja Frigidaire 318205120

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Szukaj po kategorii części

 1. north. pl
 2. Części do klimatyzacji
 3. Części do klimatyzacji Frigidaire

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do klimatyzacji marki Frigidaire. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność

Fotel masujący PW 720 jest ukierunkowany na Twoje zmysły

Myślisz o fotelu masującym PW 720 i od razu zapominasz o trudach i kłopotach dnia. Dzięki niemu życie nabiera łagodności, a stres traci swoją uprzywilejowaną dotąd pozycję. Myśl o nim uskrzydla i odpręża, Twój oddech staje się głębszy i bardziej regularny. Pro-Wellness PW 720 jest jak kapsuła, która zabiera nas w świat błogich doznań dla ciała i dla ducha. Wielość oferowanych przez ten fotel masujący technik masażu i relaksacji, przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Taki jest nowy fotel do masażu marki Pro-Wellness. Poznaj PW 720.

Prezentacja i funkcje

Prezentacja systemów masaży

Opinia o fotelu PW720

Prezentujemy rozmowę z Panią Magdaleną, która jest posiadaczką fotela do masażu PW720

Zeskanuj kod QR telefonem i sprawdź jak fotel PW720 wpasuje się w twoją przestrzeń

Wykorzystując technologie rozszerzonej rzeczywistości możesz wstawić nasz komputerowy model fotela masującego PW720 do swojego pomieszczenia. Po prostu zeskanuj kod QR telefonem, otwórz link i kliknij w ikonkę AR znajdującą się przy naszym wirtualnym modelu fotela, uruchomiony zostanie widok z kamery twojego telefonu gdzie dotykając palcem będziesz mógł wybrać miejsce do wstawienia modelu fotela PW720. I gotowe! Możesz go przestawiać, obracać lub podejść bliżej aby sprawdzić jaką przestrzeń potrzebujesz żeby móc się komfortowo zregenerować.

Poczuj moc mistrzowskiego masażu, stworzonego dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej japońskiej technologii. Każdy detal w PW 720 jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, co prowadzi do niezwykle precyzyjnego fotela do masażu, który perfekcyjnie trafia w punkty akupunkturowe - od czubka głowy po koniuszki palców, a nawet kolan - w celu optymalnego przywrócenia energii poprzez pełny masa całego ciała.

Wyjątkowe właściwości

Drive Nawigator 

Funkcja dostępna jedynie w fotelu masującym PW 720. Zapewnia łatwość regulacji głębokości masażu w czasie rzeczywistym, bez zakłócania pełnego odprężenia użytkownika. Dzięki Drive Nawigator możliwe jest sterowanie funkcjami nawet z zamkniętymi oczami.

7" Ekran dotykowy z OS 2. 0 

Precyzyjnie pokieruj swoim masażem za pomocą dużego ekranu dotykowego. 7-calowy ekran dotykowy z najnowszym oprogramowaniem OS 2. 0 zapewnia wygodną obsługę fotela. Pozwala łatwo wybrać ulubione pogramy automatyczne spośród 22 dostępnych oraz ustawić swój indywidualny program z ponad 500 możliwości.

Wzmożone doznania - koloroterapia i muzykoterapia

Możesz wzmocnić doznania płynące z masażu w fotelu PW 720 uruchamiając funkcje światła nastrojowego lub muzyki (Bluetooth). 7 trybów świetlnych może być automatycznie dobieranych w zależności od wybranego programu masażu lub sam wybierz spośród mi. n. Energy, Relax czy Pobudka. Rewelacyjnej jakości głośniki pozwolą uciec od rozpraszającego świata i w pełni zanurzyć się w stanie relaksacji.

PW 720 - najważniejsze jest wnętrze

Odpowiedni, właśnie taki, idealny - to słowa które określają satysfakcjonujący masaż. I właśnie taki masaż dostępny jest w fotelu masującym PW 720. Wykorzystujący japońską technologię robot masujący sterowany jest przez całkowicie nowy system operacyjny oraz niezwykle wydajny mikroprocesor A. R. M. Dzięki temu głowica masująca niezwykle szybko reaguje na regulacje tworząc masaż właśnie takim na jakim ci zależy!

Japońska technologia masażu

Tajemnica fotela PW 720 tkwi w precyzyjnej, japońskiej inżynierii robotyki masażu. Jest to mechanizm o bardzo płynnej i precyzyjnej pracy, funkcji skanowania wszystkich punktów akupresurowych oraz pełnym trójwymiarowym ruchu rozgrzewanych rolek - góra/dół, lewo/prawo, a nawet przód/tył na 12 cm. Dzięki czemu fotel pozwala precyzyjnie trafiać w punkty bólu i regulować głębokość masażu.

Zwiększony zakres masażu

Głowica masująca fotela PW 720 porusza się w zwiększonym zakresie pracy (1. 4m) precyzyjnie skanując użytkownika i dopasowując masaż w zależności od typu i rozmiaru sylwetki. Masaż od strefy pośladków aż po samą szyję jest precyzyjnie skrojony pod ciebie i twoje potrzeby.

Niezwykle skuteczne style masażu

Do dyspozycji są 22 programy automatyczne dedykowane na odpowiednią porę dnia czy dolegliwości:

 • Programy ekskluzywne np. Master Choice, Sensei, Pielęgnacja Stawów czy Rozciąganie
 • Programy tematyczne np. dla kierowców, sportowców, pracowników biurowych
 • Programy orientalne: masaż tajski, chiński, balijski)
 • Programy dedykowane na odpowiednią porę dnia czy dolegliwości.
 • NOWOŚĆ Program własny ( masz możliwość stworzyć swój własny program zaznaczają na których strefach i efektach masażu lub gimnastyki zależy ci najbardziej. To kolejna nowość możliwa do zastosowania dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii foteli masujących)

Techniki masażu

Robotyka fotela masującego PW 720 odwzorowuje 14 technik masażu pleców m. in. : ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, masaż szwedzki i inne. Nowością są specjalne techniki 4D masażu ramion oraz lędźwi polegające na zsynchronizowanej pracy poduszek powietrznych + rolek masujących. W przypadku masażu ramion poduszki powietrzne przytrzymują stabilnie sylwetkę w celu wykonania rozciągania i korekcji sylwetki w tej często spiętej strefie ciała człowieka. Taki masaż skutecznie zniweluje zesztywnienia szyjne i pozwoli ukoić bóle głowy. W podobny sposób wykonywany jest masaż lędźwi gdzie boczne poduszki przytrzymują biodra nieruchomo dzięki czemu rozgrzane do około 50 stopni Celsjusza rolki głęboko wnikają w mięśnie redukując przykurcze i poprawiając krążenie w mięśniach tej części ciała.

Innowacyjny masaż 3D kolan z grzaniem

PW 720 - fotel masujący, która zadba nawet o twoje kolana. Ta ekskluzywna funkcja oferuje rewelacyjny masaż połączony z grzaniem skierowany na często obolałe stawy jakimi są nasze kolana. Wszystko to dzięki innowacyjnym, nagrzewającym się poduszkom powietrznym, które strategicznie rozmieszczone trafiają idealnie w punkty bólu. W zależności od wzrostu czy też długości nóg część masująca kolana jest elektrycznie regulowana co do swojej pozycji.


Ukojenie łydek i stóp

Po ciężkim dniu zazwyczaj nasze łydki i stopy wymagają specjalnej uwagi. Fotel PW 720 oferuje masaż limfatyczny łydek w technice kompresji powietrznej oraz rolkowy masaż podeszwy stóp połączony z uciskiem poduszkami. Dzięki takiej terapii połączonej z elektrycznym dopasowaniem zarówno długości całego podnóżka jak i samego masażera łydek, Twoje obolałe i opuchnięte nogi dostaną to na co zasługują: luksusowe spa na koniec dnia!

Nowa generacja masaży powietrznych całego ciała

Masaż poduszkami powietrznymi to świetne uzupełnienie podczas regeneracji czy odpoczynku. Fotel PW 720 został wyposażony w Fast Pressure System - nową generację regulatorów ciśnienia powietrza, za pomocą których bardzo szybko ciśnienie powietrza przemieszcza się pomiędzy komórkami poduszek tworząc efekt pracy palców ludzkiej dłoni. Taki system wykorzystywany jest m. do masażu stóp, łydek, ud, obręczy barkowej oraz przedramion i dłoni. Dodatkowo w newralgicznych miejscach poduszki powietrzne posiadają specjalnie opracowany kształt i tak poduszki od wewnętrznych części dłoni mają mikrowypustki dla stymulacji receptorów, a poduszki pod łydkami "kciuki" dla głębokiej stymulacji mięśnia brzuchatego łydki. Czy można sobie wymarzyć bardziej kompleksowy masaż?

Dotykowe menu oraz samouczek również w j. polskim

Intuicyjne menu dotykowego ekranu dysponuje również zmianą opcji językowych. W twojej decyzji istnieje wybór języka pomiędzy: angielskim, polskim lub czeskim. W przypadku potrzeby upewnienia się co do funkcji poszczególnych klawiszy dostępna jest również funkcja samouczka demonstrującego opis poszczególnych ustawień również w wybranej opcji językowej.

Rozkładanie fotela + Zero Gravity


Fotel masujący PW 720 rozkłada się za pomocą elektrycznie sterowanych siłowników dając możliwość ustawienia dowolnego kąta wychylenia fotela oraz dowolnego uniesienia podnóżka. Dzięki czujnikom znajdującym się w przestrzeni stóp fotel sam dobiera optymalną długość podnóżka, a dodatkowe regulacje pozwalają indywidualnie dopasować pozycje łydek lub kolan do naszego wzrostu. Za pomocą dotykowego ekranu można również przywołać zaprogramowaną pozycję Zero Gravity. Pozycja Zero Gravity w fotelu masującym polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej pozycji człowieka (Neutral Body Posture). Taką posturę przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy takim ułożeniu mięśnie, wszystkie ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Dlatego też jest to optymalna pozycja do masowania. Fotel PW720 rozkłada się do takiej pozycji za naciśnięciem jednego przycisku i jest to pozycja zalecana do przywołania przed każdym programem masażu. Niezależnie jak bardzo chcemy odchylić fotel to dzięki zastosowaniu sprytnej technologii wystarczy jedynie 10 cm wolnej przestrzeni za fotelem.

Safe Energy  System oszczędzania energii

Fotele Pro-Wellness posiadają innowacyjny system oszczędzania energii Safe Energy, dzięki któremu zużycie prądu i co za tym idzie koszt masażu jest niezwykle niski i wynosi średnio jedynie 2 grosze za 20 minutową sesję masażu. Pięcioosobowa rodzina, która skorzysta z kompleksowej sesji masażu zużyje łącznie ok 10 groszy. Co więcej fotele Pro-Wellness podczas jednej godziny trybu gotowości/czuwania zużywają jedynie 0, 0005 kWh co oznacza niewiele ponad 3 zł przez cały rok. 

Dodatkowe właściwości fotela

 • Regulacja czasu trwania masażu - 5/10/15/20/25/30 minut
 • Kółka do łatwego przestawiania 
 • Funkcja Pauzy
 • “Okno” dla intensywniejszego masażu karku i szyi
 • Przyciski szybkiego masażu i regulacji fotela
 • Koloroterapia - zmiana barwy oświetlenia umiejscowionego w okolicach głowy
 • Wbudowane głośniki z modułem Bluetooth
 • Wygaszacz ekranu z regulacją czasu
 • Regulacja jasności wyświetlacza
 • Odpinana, materiałowa wkładka otulająca stopy

Specyfikacja

PokrycieSpecjalistyczne poszycie syntetyczne, tworzywo, tkanina
Wymiary w pozycji siedzącejok. Szer. 79cm x Wys. 123cm x Gł. 155cm
Wymiary w pozycji rozłożonejok. 96cm x Gł. 198cm
Waga125kg
Maksymalny (chwilowy) pobór mocy200W
Pobór energii w trybie czuwania0, 0005 kWh ~ t. j. ok. 3, 28 zł rocznie*
Średni pobór energii podczas masażu0, 08 kWh ~ t. j ok. 6 groszy na 1h masażu*
Długość kabla zasilającego180cm
Napięcie230V
Gwarancja Serwis AssistanceDo 5 lat

* Przy stawkach 0, 75 PLN za 1 kWh


Wstępna rezerwacja PW720

Fotel masujący to inwestycja na długie lata. Miej pewność, że dokonujesz optymalnego wyboru. Zostaw swoje dane.

 • Upewnimy się czy wybrany fotel będzie spełniał twoje oczekiwania
 • Sprawdzimy dostępność dodatkowych promocji na produkt
 • Wstępnie ustalimy termin i szczegóły dostawy oraz formę płatności

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy i dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów.
Produkty przedstawione na zdjęciach w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić od stanu faktycznego.

Replacement Kenmore 9083 Refrigerator Water Filter Compatible with EDR3RXD1, 4396841, 4396710, Kenmore 9083, 9030 Pack of 1 About this product x 【Efficient Filtration】all fridge water filters 3 High quality use CARBON block that removes over 99 of chlorine and possibly Harmful contaminants that may be present in your water. x 【IAPMONSF 42 certified】 refrigerator water filter 3 Tested...

Opis przedmiotu Numer części:7MBR35UH120-50...

Dlaczego warto wybrać ICEPURE & ALTHY?Filtr zamienny ICEPURE do lodówki ma rozsądną cenę, ale ma taką samą lub nawet lepszą wydajność niż oryginalne. W rzeczywistości oryginalny filtr jest bardzo drogi, a rynek jest pełen fałszywych i tandetnych produktów, które udają, że są oryginalne. ICPEURE jest profesjonalną fabryką uzdatniania wody i opiera się na branży zbudo...

Kroki do bezpłatnej usługi zwrotu AliExpress. Bezpłatny lokalny zwrot tylko niektóre kraje i tylko niektóre produkty1, w ciągu 15 dni wybierz zwrot towarów. 2, wybierz AliExpress Free Return Service tylko wybierając tę opcję, możesz otrzymać bezpłatną etykietę zwrotną 3, wybierz zwróć towar lokalnie 4, zwróć towar do magazynu w kraju kupującego 5, magazyn potwierdzić pokwit...

Refrigerator water filter 2, EDR2RXD1, pack of 3 About this product Make sure it fits by entering your model number. Make sure this matches your refrigerator model number. The EDR2RXD1 filter 2 is the only filter approved by Maytag, Amana, KitchenAid and Jenn Air. Certified to reduce 99 of lead, offering superior pollution reduction for you and your family. Reduces 28 pollutants including lead,...

Opis przedmiotu Numer części:PS25B...

Pomiar ręczny, mogą występować niewielkie błędy, tylko w celach informacyjnych.Wygląd różnych etykiet wsadowych będzie nieco inny, losowa dostawa, kupujący, którzy nie kupują. Przewodnik zakupów:................................................................................................................................................................. Wskazówki przed sprze...

Modname ckeditor = Towar w moim magazynie, dobrej jakości!!!...

Nadaje się do SCOTSMAN maszyna do lodu MV1000 MV450 MV600 MV25 MV32 oryginalny kod: CM81453434...

Kupujący musi przeczytaćPrzed zakupem należy znaleźć profesjonalna turbosprężarka od producenta obsługi posprzedażnej, aby sprawdzić numer płyty i gniazdo akcesoriów, aby potwierdzić awarię oryginalnej maszyny przed zakupem i instalacją, ponieważ niektóre telewizory muszą być debugowane lub napotkały inne problemy. Personel serwisowy musi wiedzieć, jak korzystać z narzędzi...

Opis przedmiotu Numer części:V23061-C2005-A302-X109...

Kupujący musi przeczytaćOryginalne zdemontowane części: używane produkty Ostrzeż:2. Używaj tych produktów bez żadnych uszkodzeń elementów płyty cercuit, przetestujemy przed wysłaniem,4: nie powoduj kontrowersji, ponieważ produkt jest nieaktualny. Mamy szczegółowe instrukcje. Jeśli nie jest to dopuszczalne, proszę nie składać zamówienia, aby uniknąć niepotrzebnych spor...

Dodaj do koszyka i ulubionego sklepu/produktuNajpierw skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać szczegółowe informacje. WT/8613824555378 E-mail: Yuniao_machinery@foxmail. comSposób nakładania produktuChłodnia może być szeroko stosowane w żywności, nabiał, farmaceutyczne, chemiczne roślin, owoce i warzywa do przechowywania, jaja, magazyny, hotele, supermarkety, szpitale, banki,...

Maszyna do lodów pompa wodna do użytku domowego mały pocisk do lodu pompa wodna do HZB-12A/25BF części zamienne Funkcja: Wysoka jakość i wysoka trwałość W pełni funkcjonalny jak oryginalnyProfesjonalny mały guz wody do naprawy maszyny, łatwy w użyciuNadaje się do HZB-50A/ HZB-50/ HZB-60/ HZB-80/ HZB-25BF/ HZB-13F/ HZB-20F/ HZB-20FA maszyna do lodu Specyfikacja: Napięcie z...

Ice Making Machine Reset Switch Magnetic Switch Ice Full Sensor for Ice Maker Accessories Features: Brand new and high quality High quality for professional use Repair parts for ice machine Easy to use stable performanceIt can replace your broken/ damaged/ defective/ non-working switch Specification: Cable length: 1. 5m Packing includes: 1 x Ice Maker...

Zresetuj Przełącznik przełącznik magnetyczny lód pełny czujnik kostkarka do lodu akcesoria Funkcje: Zupełnie nowy i wysokiej jakościWysoka jakość zapewnia profesjonalne zastosowanie Naprawa Części do maszyna do lodu Łatwe do Użyj stabilnej wydajnościMoże zastąpić uszkodzony/uszkodzony/uszkodzony/niedziałający przełącznik Specyfikacja: Kabel Długość: 1. 5m Pakowa...

Części do lodówki 1/6HP sprężarka typu młotek zabezpieczenie przed przeciążeniem rozrusznikCzęści do lodówki 1/6HP sprężarka typu młotek zabezpieczenie przed przeciążeniem rozrusznik...

Transakcji• Jeśli kupujący nie może znaleźć tego samego produktu, kupujący może przesłać nam produkt i model, a my dostarczymy go za ciebie.• Po instalacji, jeśli nie działa, skontaktuj się z nami jak najszybciej, a nasi inżynierowie pomogą ci rozwiązać problem.• W momencie dostawy sprawdź poprawność i kompletność towarów. Jeśli towar jest nieprawidłowy...

Obietnica:Oferujemy 100 satysfakcji klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby naprawić sytuację. W pełni stoimy za wszystkimi przedmiotami, które sprzedajemy! Kiedy otrzymasz swój przedmiot, proszę zostawić pozytywne opinie, polegamy na tobie dla naszego dobrego imienia! Należności celnych przywozowych Powrót i zwrot Komentarze...

DC12v chłodnictwo D1350X12CXXZ-18 0. 33A lodówka zamrażarka lodówka części wentylatora sprężarki Dane techniczne: Modelu: D1350X12CXXZ-18 Napięcie: DC 12V Prąd: 0. 33A Rozmiar: 125 x 125mm L x W Nadaje się do części do lodówki Opakowanie zawiera: 1 x wentylator chłodzący PC...

TransakcjiWiadro do piwa kran spożywczy bezpieczny polipropylen fermentacja beczki z kranu domowe warzenie akcesoria zielone Funkcja:1. Używanie bezpiecznego materiału polipropylenowego PP, bez bpa, trwałe w użyciu. 2. Z uszczelką i nakrętką można ją łatwo zainstalować i podłączyć, a uszczelnienie jest dobre. 3. Zestaw kranu do fermentacji wina, odpowiedni do węża o średnicy 0. 9. 4. Na...

Specyfikacja części Funkcja Frigidaire 318205120

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja części Funkcja Frigidaire 318205120

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja części Funkcja Frigidaire 318205120