Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Emerson Em034amn

Podręcznik Emerson Em034amn zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania. Przed instalacją urządzeń należy zapoznać się z wszystkimi wytycznymi dotyczącymi miejsca instalacji. Urządzenia powinny być umieszczone w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Przed instalacją urządzeń należy upewnić się, że są one odpowiednio izolowane, aby zapobiec przeciążeniom. Przewody uziemiające powinny być wykonane z odpowiednio dobranych materiałów i odpowiednio zamontowane, aby zapewnić wystarczające uziemienie. Należy także upewnić się, że okablowanie jest odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Emerson Em034amn

 • Procesor Intel® Core™ czwartej generacji
 • Układ NVIDIA GT720M zapewniający optymalne efekty wizualne
 • Technologia Intel® vPro™: wbudowane zabezpieczenia dające większą ochronę (tylko w modelu Q87)
 • Trusted Platform Module zapewniający wyższy stopień zabezpieczenia danych
 • Wbudowane wyjście i wejście HDMI, gniazdo COM (w modelu Q87), wyjście VGA (w modelu Q87) umożliwiają uniwersalne zastosowanie komputera

Wyjątkowe rozwiązanie zarządzania

Szybszy, potężniejszy i oszczędniejszy

Komputer all-in-one ASUS ET2221INTH wykorzystuje najnowszy procesor Intel® Core™ czwartej generacji z obsługą do 8 GB pamięci DDR3, umożliwiając sprawną pracę wielozadaniową i uzyskując wysoką efektywność energetyczną w dowolnych zastosowaniach.

10-punktowy ekran dotykowy

Komputery AIO z rodziny ET2221 reprezentują technologiczny skok w interaktywności dotykowej, w której zamiast tradycyjnej obsługi dotyku dwoma palcami pojawia się sterowanie za pomocą wszystkich 10 palców. Dzięki temu uzyskuje się pełną kontrolę nad nowym interfejsem użytkownika Windows 8 wykorzystującym dotyk – wyjątkowo wygodnie i sprawnie. Bez trudu powiększasz i obracasz obrazy oraz przewijasz strony WWW.

Grafika klasy biznesowej dzięki układowi NVIDIA GT720M zapewniającemu optymalne efekty wizualne

Wyposażony w mocną kartę graficzną NVIDIA GT720M z 1 GB pamięci VRAM oferującą doskonałe wrażenia wizualne. ET2221INTH oferuje wysoką stabilność i trwałość, na których można polegać, gwarantowaną wydłużoną żywotność oraz wysoce elastyczny interfejs użytkownika, który kładzie nacisk na zwiększoną produktywność. Seria ET2020I ma również Wi-Fi 802. 11b/g/n i zintegrowaną kamerę internetową wraz z mikrofonem, umożliwiając Ci bezproblemowy kontakt z partnerami biznesowymi.

Intel® Small Business Advantage — proste zarządzanie i zabezpieczanie PC

Komputer all-in-one ASUS ET2221INTH zawiera rozwiązanie Intel® Small Business Advantage — platformę składającą się ze sprzętu, oprogramowania i firmware'u, która oferuje unikatowe funkcje zabezpieczeń i produktywności. Została zaprojektowana specjalnie dla małych firm, które nie dysponują zarządzanym środowiskiem PC i upraszcza obsługę informatyczną, pozwalając skupić się na biznesie, a nie na komputerze. Intel® SBA zawiera pięć aplikacji pomagających w uporządkowaniu zagadnień bezpieczeństwa i produktywności: Software Monitor, Data Backup and Restore, USB Blocker, PC Health Center i Energy Saver.

Zoptymalizowana produktywność, potencjał i możliwość rozbudowy

Windows 8 Pro — gotowy na biznes

Windows 8 Pro jest przeznaczony dla małych i średnich firm i oferuje nowe poziomy produktywności, zabezpieczeń i mobilności — bez kompromisów na wydajności czy swobodzie wyboru. Udostępnia rozbudowane funkcje, które pomagają w łatwym połączeniu się z sieciami firmowymi, dostępie do plików podczas podróży, szyfrowaniu danych i innych czynnościach. Windows 8 Pro jest stworzony dla biznesu i kompatybilny z życiem.

Stylowe i ergonomiczne wzornictwo zajmujące mało miejsca

Rodzina komputerów ASUS All-in-One ET2220 cechuje się unikatowym wzornictwem inspirowanym ramką do zdjęć, z ekranem 21, 5” Full HD z podświetleniem LED, który można przechylać o 15° do 45°, umożliwiając użytkownikom oglądanie w najbardziej ergonomicznej pozycji. Jego przemyślana i elegancka obudowa to także srebrna podstawka, której można użyć również jako uchwytu do noszenia, z siatką maskującą głośniki.


Wygoda połączeń dzięki gniazdu COM, złączom USB 3. 0 i wyjściu VGA*

Komputery all-in-one z serii ET2221I zostały zaprojektowane z myślą o łatwym podłączaniu: wyposażony w gniazdo COM, złącza USB 3. 0 i wyjście VGA model ET2221IUKH może być łatwo podłączony do innych urządzeń — od szkolnych projektorów po czytniki kodów kreskowych i systemy POS w handlu. Dodatkowe gniazdo COM obsługuje mnóstwo urządzeń różnego rodzaju, dzięki czemu pozwala na jeszcze bardziej uniwersalne zastosowanie — idealne dla wiecznie rozwijających się firm.

* Gniazda COM i VGA znajdują się tylko w modelach Q87

Gniazda wejścia i wyjścia HDMI do transmisji audio/wideo HD

Dzięki gniazdom wejścia i wyjścia HDMI seria ET2221I pozwala na przesyłanie cyfrowego, nieskompresowanego obrazu i dźwięku HD, więc Twoje pliki będą odtwarzane w najwyższej jakości.

Najlepszy dźwięk w historii komputerów All-in-One PC

ASUS SonicMaster Premium to technologia optymalizacji dźwięku opracowana przez zespół ASUS Golden Ear. Zastosowano w niej wiele innowacji, które zwiększają klarowność, głośność i szczegółowość dźwięku. ASUS SonicMaster Premium to gładki, bogaty i szczegółowy dźwięk w muzyce, filmie, mowie i nagrywaniu.

Przywracanie systemu klawiszem F9

Klawisz F9 pozwala na użycie partycji odzyskiwania, która przywróci komputer do pierwotnego, działającego stanu. Przed użyciem partycji odzyskiwania wymagane jest skopiowanie osobistych plików i spisanie wszystkich własnych ustawień konfiguracyjnych.

*Szczegółowe informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.

Konstrukcja z możliwością montażu ściennego

Opcjonalny zestaw do montażu ściennego certyfikowany przez ASUS-a i zgodny ze standardem rozstawu punktów mocowania VESA umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia na każdej ścianie, co daje oszczędność miejsca na biurku czy ladzie, dzięki czemu ET2221INTH idealnie wpasuje się w każde otoczenie.

Łatwe oglądanie TV – po prostu podłącz i używaj*

Seria ET2221 odtwarza obraz w rozdzielczości 1080p i wyróżnia się wbudowanym hybrydowym tunerem telewizyjnym (cyfrowy/analogowy), co czyni ją idealnym zastępcą telewizora.

*Wybrane modele

ASUS WebStorage: Do 100GB miejsca za darmo

Dziel się zdjęciami, muzyką i filmami dzięki 100GB bezpłatnego miejsca przez lata* i bezprzewodowo udostępniaj swe pliki różnym urządzeniom. Właściwe pliki znajdziesz błyskawicznie dzięki wyszukiwaniu z użyciem słów kluczowych. Rejestruj i przesyłaj do magazynu ważne notatki ze spotkań, a następnie korzystaj z nich na dowolnych urządzeniach.

*Oferta będzie dostępna od 1 maja 2014 r.

Pewne zabezpieczenia

Technologia Intel® vPro™: wbudowane zabezpieczenia dające większą ochronę

Wbudowana technologia Intel® vPro™ chroni przed trudnymi do wykrycia rootkitami i złośliwym oprogramowaniem, które zagrażają użytkownikom pracującym w chmurze albo środowiskach wirtualnych. Ponieważ technologia Intel® vPro™ jest rozwiązaniem sprzętowym, jej funkcje są dostępne i zarządzane niezależnie od dysku twardego, systemu operacyjnego czy aplikacji — na najniższym poziomie startu komputera.

*Wybrane modele

Bezpieczeństwo danych dzięki modułowi TPM (Trusted Platform Module)

Moduł TPM na płycie głównej to zabezpieczony układ szyfrujący, który chroni wewnętrzne struktury danych przed zagrożeniami z realnego świata. Dzięki niemu informacje takie jak klucze, hasła i cyfrowe certyfikaty są zabezpieczone przed atakami z zewnątrz, fizyczną kradzieżą i innymi rodzajami włamań.

Gniazdo Kensington

Komputer ASUS all-in-one ET2221INTH wyposażone jest w gniazdo zabezpieczenia Kensington oraz zaczep na kłódkę dające dodatkowy oręż do zarządzania zasobami i ich ochrony.

Przyjazne dla środowiska

Chroni środowisko i obniża koszty operacyjne

Komputery all-in-one z serii ASUS ET2221I są zaprojektowane z poszanowaniem środowiska, co potwierdzają jedne z najsurowszych certyfikatów ekologicznych w branży takie jak ENERGY STAR czy EPEAT® Gold*; urządzenia mają m. in. zasilacze o wysokiej sprawności obniżające koszty energii i operacyjne w firmie.

*EPEAT może zależeć od modelu i kraju. Więcej informacji o EPEAT znajdziesz na http://www. net/

ASUS polecają Windows 10 Pro jako rozwiązanie dla firm

 • Produkty certyfikowane przez kanadyjską Federalną Komisję Łączności i Przemysłu będą rozpowszechniane w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Zapraszamy do odwiedzenia strony ASUS USA i ASUS Canada, gdzie znajdziesz informacje o lokalnej dostępności produktów.
 • Wszystkie specyfikacje podlegają zmianom bez uprzedzenia. Skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać dokładną ofertę. Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.
 • Specyfikacje i funkcje są zależne od modelu, a wszystkie zdjęcia mają charakter poglądowy. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się ze specyfikacją.
 • Kolory i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
 • Wymienione nazwy marek i produktów są znakami towarowymi poszczególnych firm.
 • Rzeczywista prędkość transferu USB 3. 0, 3. 1, 3. 2 i / lub Type-C zależy od wielu czynników, w tym szybkości przetwarzania przez dane urządzenie, atrybutów plików i innych czynników związanych z konfiguracją systemu i środowiskiem operacyjnym.
 • Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Emerson Em034amn

  Bezpośredni link do pobrania Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Emerson Em034amn

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Emerson Em034amn